Kaitsevahendite ja respiraatorite soetamiseks saatke päring indrek@projektimuuk.ee.

Palume e-poest tellimust mitte esitada.

Tingimused

1. Kehtivus. 
Käesolevad tingimused kehtivad F&E TÖÖD OÜ internetipoest tellitud kaupade ostu-müügilepingutele. 

2. Autoriseerimine. 
F&E TÖÖD OÜ tellimiskeskusest kaupade ostmiseks võite ennast registreerida kasutajaks või sooritades ühekordse ostu, täita tellimislehel kõik palutud väljad. Avalehel klikkides lingile "Login", avaneb leht, millel „Registreeru“ lingile klikkides on võimalik registreeruda lehe kasutajaks. Tellimuse täitmiseks vajame Teie nime, aadressi, e-maili aadressi ja telefoninumbrit. Kogutud informatsiooni kasutame selleks, et tehingu teostamine oleks võimalik. Samas garanteerime, et Teie isikuandmeid ei väljastata kolmandatele isikutele. Registreerumisel täitke nõutud väljad ja vajutage väljale "OK". Registreerumise koopia saadetakse ka Teie poolt edastatud e-mailile. 

3. Hind. 
Kõik F&E TÖÖD OÜ kodulehel olevad toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad EV kehtivat käibemaksu (20%). 


4. Tellimuse vormistamine. 

Esmalt valige välja teid huvitav toode. Juhime Teie tähelepanu sellele, et kõik toote juures olevad pildid on illustreerivad. Seejärel klikkige väljale "Telli", tekib "Ostukorv" lehe paremas servas, vaikimisi on ühikuks märgitud 1tk. Muudatuste salvestamiseks vajutage nuppu "Salvesta muutused“. Ostukorvi sisu saate üle vaadata, klikkides lingile "Vaata ostukorvi", kus saate samuti teha vajalikke muudatusi ja salvestada muutused käsuga "Salvesta muutused". Tellimuse lõplikuks vormistamiseks klikkige lingile "Vormista tellimus" ning seejägel, kui andmed kontrollitud, „Saada tellimus“. 

5. Arve saatmine. 
Peale tellimuse edastamist väljastab F&E TÖÖD OÜ kliendile arve, olles eelnevalt kontrollinud tellitud kaupade saadavust laos. Arve viimasel real on kajastatud kulleritasu. Vajadusel on võimalik kauba kohaletoimetamise aadress määrata arve saaja aadressist erinevana, kirjutades selle lahtrisse „Lisaandmed“. 

6. Kauba kättetoimetamise viisid. 

Kui klient ei ole tellimuse „Lisaandmed“ lahtris avaldanud soovi tellitud kauba kättesaamiseks muul viisil, eeldab F&E TÖÖD OÜ, et tellitud kaup toimetatakse kliendini kulleri vahendusel etteantud aadressile. 

6.1. "Kohaletoimetamine kliendi juurde" - Valinud selle viisi, toimetab F&E TÖÖD OÜ kauba otse kliendini, tellimusel märgitud aadressile. Tellitud kaup antakse üle kullerile peale kliendi poolt arve tasumist. Transpordi hind kajastub viimase reana arvel teie tellimuse alusel ning sõltub kauba kogusest, kaalust ja mõõtudest. 

6.2. "Kohaletoimetamine SmartPosti automaati" - Valinud selle viisi, toimetab F&E TÖÖD OÜ kauba soovitud SmartPosti automaati. Tellitud kaup viiakse SmartPosti automaati peale kliendi poolt arve tasumist. Transpordi hind kajastub viimase reana arvel teie tellimuse alusel ning sõltub kauba kogusest, kaalust ja mõõtudest. 

6.3. "Kättesaamine F&E TÖÖD OÜ kaupluses, Pärnu-Paide mnt 21, 87701 Vändra, Põhja-Pärnumaa " - tellitud kaubad saate kätte otse meie kauplusest, mis asub aadressil Pärnu-Paide mnt 21, 87701 Vändra, Põhja-Pärnumaa. Teatame Teile aja, millal võite tellitud kaubale järele tulla. Arvele ei lisandu kulleritasu. 

7. Maksmine. 
Tellimuse laekumisel koostame Teile arve, mille saadame tagasi kontaktandmetes märgitud e-mailile. Maksta saate arve alusel ülekandega, märkides selgitusse arve numbri. NB! Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole Tellimuse eest tasunud 14 päeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates. 

8. Tellimuse kinnitamine. 
Kui olete kõik vajaliku (eelpool loetletud) sisestanud, siis palun kontrollige veel kord kõiki andmeid ja vajutage lingile "Saada tellimus", alles seejärel on tellimus esitatud. Koopia tellimusest saadetakse ka kinnitusena Teie poolt märgitud e-mailile. 

9. Tellimuse täitmise tähtajad. 
Tellimuse täitmise tähtaeg on kuni 4 nädalat, sõltuvalt tellimusest. Kui tellitud kaubad on meie laos olemas, saame need Teile saata juba arve laekumisele järgneva tööpäeva jooksul. Kui Teie poolt tellitud toode või tooted on ajutiselt laost otsa lõppenud, teatame Teile täpse tarneaja telefoni või e-posti teel hiljemalt kolme tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. 

10.Tellimuse tühistamine. Teil on võimalus tellimus tühistada, kui te ei ole veel tellitud kaupa kätte saanud, telefonil +372 5688 0234 või e-postile info@feprint.ee 

11. Toote tagastamine.
Tellijal on õigus taganeda lepingust ja tagastada tellitud kaup 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates. Selleks peate saatma meile vastavasisulise teate, mis peab sisaldama tellija nime ja arvelduskonto numbrit, arve kuupäeva ning aadressi. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab tagastamisel olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega. Kui tagastamisele kuuluvat toodet on rikutud või muul viisil kahjustatud, tuleb Tellijal hüvitada toote väärtuse vähenemine. Tellimuse tühistamise või toote tagastamise korral kantakse ostu eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul, alates tellimuse tühistamisest. 

12. Garantii. 
F&E TÖÖD OÜ annab internetipoest ostetud kaubale garantii vastavalt tootja poolt kehtestatud tingimustele, kuid mitte vähem, kui kuus kuud, mis hakkab kehtima kauba üleandmise hetkest. Pretensioonide esitamise aeg on kaks aastat (Võlaõigusseadus, Tarbijakaitseseadus). Kodulehel toodud toodete pildid on illustreerivad ja võivad erineda tegelikest toodetest. 

13. Meie Kontaktandmed.
Kõigi tekkivate küsimustega saate pöörduda meie poole e-posti aadressil info@feprint.ee või telefonil: +372 5688 0234.


3M
Airpress
Allit
ALS
BAHCO
Blåkläder
Cerva
Cresto
De Walt
Edma
ESAB
ESSVE
Fixmaster
GIASCO
Graco
GUIDE
Irimo
KAPRO
Kärcher
Knipex
L.BRADOR
Makita
MILWAUKEE
Morakniv
Neato
Nussbaum
Stihl
Telwin
Tivoly
TJEP
Truper
TYROLIT
UVEX
WERA
wiha